Włącz pomoc


Fundacja BORN TO DANCE powstała w Poznaniu 4 września 2015 roku z inicjatywy jej założyciela i Fundatora – Damiana Jackowiaka, jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie pomocy.

Misją Fundacji BORN TO DANCE jest wspieranie utalentowanych dzieci i młodzieży, Przez swoją działalność chcemy dostarczyć tancerzom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które, wniosą w ich życie radość, siłę do walki na przyszłość.

 

Pomogliśmy setkom tancerzy. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie bezinteresowna działalność wolontariuszy. To oni, mimo pracy, studiów, zatrzymują się w pędzie życia, aby służyć pomocą . Ruch włącz pomoc opiera się na wspieraniu utalentowanych dzieci i młodzieży.

 

Inną formą pomocy jest wsparcie finansowe. Może mieć ono formę dobrowolnej wpłaty na konto Fundacji. Nieważne, jak wielka będzie to kwota, dla nas będzie ona miała ogromne znaczenie, bowiem dzięki niej kolejne dziecko doceni ciężką pracę nad swoim talentem i będzie mogło rozwijać się.

 

Włącz pomoc to forma finansowego bądź organizacyjnego wsparcia. Wystarczy z listy PROJEKTÓW wybrać jeden, który chcesz wspomóc, a następnie skontaktować się z nami.

Pomóc możesz także jeśli planujesz ślub. Jak? To bardzo proste. Poproś gości, aby pieniądze, które zamierzają wydać na kwiaty, wrzucili do fundacyjnej puszki. W ten sposób razem włączysz pomoc.

 

Sprawdź jak włączyć pomoc:

PATRONAT

WSPARCIE FUNDACJI