WSPARCIE FUNDACJI


Fundacja BORN TO DANCE powstała w Poznaniu 4 września 2015 roku z inicjatywy jej założyciela i Fundatora – Damiana Jackowiaka, jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca się wyłącznie na pomocy.

Misją Fundacji BORN TO DANCE jest wspieranie utalentowanych dzieci i młodzieży. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć niezapomnianych wrażeń i radości w dzieleniu się pasją.

Włącz pomoc to forma finansowego bądź organizacyjnego wsparcia. Wystarczy wybrać jeden PROJEKT -TURNIEJE TANECZNE/STYPEDIUM BORN TO DANCE/FESTIWAL FANTASTYKI, który chcesz wspomóc, a następnie skontaktować się z nami.

Sprawdź jak włączyć pomoc:

Możesz wspomóc Fundację BORN TO DANCE poprzez dokonanie wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji.
Osoby fizyczne i osoby prawne przekazujące darowiznę, mogą dokonać odpisu podatkowego. Osoby fizyczne mogą odliczyć  od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), osoby prawne od kwoty do opodatkowania mogą odliczyć 10% dochodu (CIT). Podstawą do dokonania rozliczenia jest potwierdzenie wpłaty darowizny na konto organizacji. Wszystkie zebrane środki przeznaczane są na pomoc dla utalentowanych dzieci i młodzieży.

 

Wpłaty w złotówkach i euro

Nr konta 69 2130 0004 2001 0717 4378 0001

Fundacja BORN TO DANCE OŚ. PIASTOWSKIE 40/55 61-152 POZNAŃ

Tytułem: darowizna na wybrany projekt.